Jak to funguje

Výnos bez rizika je inovativní investiční program, který jako vlastník investiční nemovitosti můžete (ale nemusíte) využít. Níže vás celým procesem, který povede k vašemu pravidelnému, dlouhodobému garantovanému výnosu, provedeme.

1. Vyberete si vlastní INVESTIČNÍ NEMOVITOST

V nabídce, která se neustále rozšiřuje, máme desítky nemovitostí napříč celou Českou republikou. Můžete si vybrat podle výše investice (tedy pořizovací ceny) či podle požadovaného ročního výnosu. Následně zahájíme proces prodeje nemovitosti, na jehož konci se vlastníkem bytu stáváte vy, tedy budete figurovat na listu vlastnictví i v katastru nemovitostí. Mimochodem, veškeré právní služby a smlouvy řešíme za vás, stejně tak vám pomůžeme zajistit výhodný úvěr na bydlení a pojištění nemovitosti.

2. Podepíšeme smlouvu na GARANTOVANÝ VÝNOS

Po podpisu kupní smlouvy uzavřeme vzájemnou smlouvu o nájmu vašeho investičního bytu, v rámci níž se vám zaručíme platit pevně stanovenou částku každý měsíc – váš garantovaný výnos – a to na dobu, kterou si určíte. Částka vám bude chodit měsíčně, a to bez ohledu na to, zda bude byt obsazený či nikoli.

3. Seženeme SPOLEHLIVÉHO PODNÁJEMNÍKA

Spolehlivého podnájemníka seženeme za vás, protože máte nájemní smlouvu uzavřenou s námi. Před nastěhováním prověříme jeho bezdlužnost a získáme reference od předešlých pronajímatelů. Naším cílem je pro váš investiční byt získat stabilního a spolehlivého podnájemníka, s kterým budeme budovat dlouhodobý vztah. Postaráme se i o uzavření pojištění domácnosti a občanské odpovědnosti pro podnájemníka.

4. Budeme SPRAVOVAT NEMOVITOST

V průběhu podnájmu budeme mít nemovitost v péči my. Pravidelně budeme kontrolovat stav bytu, neprodleně řešit opravy a pravidelnou údržbu. S podnájemníkem budeme komunikovat ohledně vyúčtování služeb i případných nesrovnalostí v placení, vy nic řešit nemusíte. Jednou za půl roku od nás obdržíte elektronický report s fotografiemi a informacemi o prováděném servisu.

5. Zajistíme GARANTOVANÝ ODKUP nemovitosti

Naším konceptem jsme si natolik jistí, že v případě, kdy budete potřebovat hotovost, odkoupíme investiční byt zpátky. Máte tedy jako investor jistotu, že od vás nemovitost kdykoli vykoupíme nazpět za stejnou částku, kterou jste do ní na začátku vložili. Tato nabídka je časově neomezená, neodvolatelná a trvalá.

Napište nám pro více informací.

Společnost

Kontaktní osoba

Kontaktní údaje

Napište nám