Naše garantované služby

Vaše volba, naše povinnost – je jen na vás, zda naše služby po koupi investičního bytu využijete a zajistíte si pravidelný, dlouhodobý a garantovaný výnos.

Garantovaný výnos

Při podpisu kupní smlouvy uzavřeme vzájemnou smlouvu o nájmu vašeho investičního bytu, v rámci níž se vám zaručíme platit pevně stanovenou částku každý měsíc – váš garantovaný výnos – a to na dobu neurčitou. Částka vám bude chodit měsíčně, a to bez ohledu na to, zda bude byt obsazený či nikoli.

Garantovaný odkup

Naším konceptem jsme si natolik jistí, že kdykoli, kdy budete potřebovat, odkoupíme byt zpátky. Ať už jsou vaše důvody pro prodej vašeho investičního bytu jakékoli, tak máte jistotu, že od vás nemovitost kdykoli vykoupíme nazpět za stejnou částku, kterou jste do ní na začátku vložili. Tato nabídka je časově neomezená, neodvolatelná a trvalá.

Spolehlivý podnájemník

Péče o podnájemníka je zcela na nás. Vy máte uzavřenou nájemní smlouvu s námi. Podnájemníka nejenže vyhledáme, ale prověříme jeho bezdlužnost a získáme reference od předešlých pronajímatelů. Naším cílem je pro váš investiční byt získat stabilního a spolehlivého podnájemníka, s kterým budeme budovat dlouhodobý vztah.

Správa nemovitosti

O vaši nemovitost se staráme my. Pravidelně kontrolujeme její stav, ihned zařídíme opravy a pravidelnou údržbu. S podnájemníkem budeme komunikovat ohledně vyúčtování služeb i nesrovnalosti v placení, vy nic řešit nemusíte. Při změně podnájemníka od nás zprávu s fotografiemi a informacemi o prováděném servisu.

Finanční služby

I to je součástí naší kompletní garantované služby. Nejenže vám ve fázi koupě investiční nemovitosti zajistíme výhodný úvěr na bydlení, ale postaráme se i o další finanční služby. Zajistíme nejenom pojištění nemovitosti pro vlastníka, ale zejména pojištění domácnosti a občanské odpovědnosti pro podnájemníka.